Мотосерце

Надіслав: lionsmc , дата: чт, 11/16/2017 - 12:03

мотосерце, акція, збір, кров, здати, Lions MC

 

МОТОСЕРЦЕ – всеукраїнська щорічна акція по збиранню крові для постраждалих та хворих. Метою акції є активізація та популяризація донорства в Україні, підняття свідомості українського суспільства.

Нашою акцією хочемо звернути увагу суспільства на відсутність цього цінного дару, яким являється кров в українських лікарнях та хочемо пропагувати ідею донорства серед населення України.

Акція собою охоплює як великі обласні міста України так і маленькі містечка. Донесемо необхідну ідею та достукаємося до якнайбільшої кількості людей.

Акція проводитиметься львівськими байкерами громадської організації «Мотоклуб Галицькі байкери» та LIONS MC UKRAINE та, з часом, іншими байкарськими організаціями України за підтримки Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Асоціація молодих донорів України". Байкарські організації мають великий досвід у проведенні акцій подібного типу з 2004 року, а саме: зїзди байкерів «Галицький байкер», «Західний Вітер», «Байкер паті на Прикарпатті», а також організація Міжнародного пробігу дружби Польща-Україна, щорічні благодійні акції «Байкери дітям», і підтримка акції «Серце до серця».

Результатом акції буде щорічне збільшення кількості донорів та об’ємів зданої крові.

Ви готові відповісти на виклик та битися як леви?

ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!!!