Коло Благодійності

Надіслав: lionsmc , дата: чт, 11/16/2017 - 12:04

Коло благодійності події Львів Lions MC байкери

Мета акції: Залучити кошти для проведення необхідних оперативних втручань дітям з малозабезпечених сімей та дітям – сиротам.

Реалізація проекту: Кожен учасник акції, який долучається до збору коштів, має право проїхатись з байкером по символічному колу благодійності за маршрутом: площа перед Оперним театром – пр. Свободи – пл. Міцкевича – пр. Свободи – площа перед Оперним театром.

 

благодійність байкери львів lions mc


Організатори:
Lions MC Ukraine moto club - один з найбільших байкерських клубів на Західній Україні. Материнка знаходиться у місті Львів.
Благодійний фонд «Я не один», здійснює свою діяльність в Україні з 2010 року і працює у наступних напрямках:
- Організація та сприяння проведенню у державних дитячих установах Львівського регіону операцій (більшість з яких не проводились в Україні раніше) дітям зі складними вадами розвитку - здійснено понад 250 операцій. Вдосконалення української медицини до рівня кращих світових стандартів.
- Залучення кращих світових медичних фахівців для проведення практичних майстер - класів для українських лікарів та сприяння підвищенню кваліфікації медичного персоналу шляхом проведення спеціалізованих навчань, майстер-класів.
- Організація та проведення телемедичних навчань із онлайн трансляціями оперативних втручань для хірургів та курсантів в Україні – проводиться на постійній основі.
- Ремонт лікарняних палат та реанімаційних приміщень – проведено ремонт у 5 -х палатах лікарень: ОХМАТДИТ та Львівській комунальній міській лікарні швидкої допомоги.
- Закупівля сучасного медичного обладнання для українських лікарень.

байкери збір коштів